Nemocná duše často bolí mnohem více, než nemocné tělo

Předstírání, že nás nic netrápí, nic nevyřeší. Jen budete sami sobě ubližovat. Pokud máte problémy v práci, protože Vás již nenaplňuje, nebo v manželství, protože si nenasloucháte, nebo například sami se sebou, protože jste nyní velmi smutní, plačtiví nebo málo sebevědomí, stačí vyhledat naši pomoc http://psycholog-holcner.cz/psychoterapeut-praha/ a nechat stíny, ať padnou za Vás.

 

Život se s nikým nemazlí.

Zažíváme během něj velmi milé a krásné chvilky, zalité sluncem. Některé chvilky jsou ale zahaleny těžkým stínem a mohou být provázeny velmi špatnými náladami a pocity méněcennosti. Abyste dobře zvládli i ty horší životní momenty a těžké překážky, kontaktujte psychologa Praha 2 . Můžete se s něčím trápit a ani nevíte, že něco takového ve Vás je. Mnoha dětem se stane něco traumatického, co raději vytěsní z paměti, ale co jim na duši zanechá nesmazatelný otisk. To může vést k tomu, že si nebudete rozumět s partnerem, protože Vám bude nevědomky něco připomínat. Nebo můžete trpět nízkým sebevědomím a vysokou trémou, protože jste si v mládí prošli šikanou. Žádný problém není takový, že by neměl řešení. Vše v sobě můžete urovnat, a to díky naslouchání a aktivnímu řešení.
Potíže, které můžete překonat Úzkost a deprese jsou velmi nepříjemné, protože nám neumožňují prožívat obyčejné chvilky naplno. Cítíme se, jako bychom byli paralyzovaní a v ničem nevidíme ten správný smysl. Společně s panem doktorem můžete sundat tyto černé brýle smutku a problém aktivně řešit.

 

Psycholog Praha 2 Vás naučí mít rád sám sebe

V poslední době se Vám to totiž vůbec nedaří. To je však velká chyba. Jenom pokud budete mít rád sám sebe, naučíte se milovat i ostatní. Jste ukázkový samotář. Nemáte stálou partnerku a rodiče navštěvujete pouze několikrát ročně. Celé dny trávíte v práci nebo doma u televize. Neumíte se radovat z maličkostí a od srdce už jste se nezasmál celou věčnost. Pokud to takhle s Vámi půjde dál, tak si zaděláváte na pěkný malér. Začněte na sobě pracovat. Změna je určitě možná.
Přestaňte řešit minulost a začněte konečně žít To Vám radí psycholog Praha a myslí to s Vámi doopravdy dobře. Je Vám jasné, že pokud se budete neustále zabývat minulostí, tak Vám život proklouzne mezi prsty a Vy budete ve stáří litovat, proč jste si tak zkazila život. Minulost už bohužel nezměníte. Přiznejte si však konečně, že budoucnost máte prozatím ve svých rukou. Bude záležet pouze na Vás, jakým směrem se začne Váš život ubírat. Pokud budete neustále řešit staré křivdy, tak se dál nikdy neposunete. Nikdo z nás to nemá v dnešní době jednoduché. Neřešte zbytečnosti a ze svých chyb si vezměte ponaučení.

Posted on Prosinec 9th, 2016 in Zdraví | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>