Zimní radovánky na Slovensku

Konec roku je pro někoho více stresový, ale přináší s sebou mnohé radosti. Blížící se svátky, oslava nového roku, více pracovního volna, čas strávený s rodinou, přáteli a svými milovanými. Atmosféra je plná dětské radosti, trhy jdou cítit vůní punče a svařeného vína, je to čas plný krásy a romantiky. Lyžaři a milovníci zimního sportu se těší na to, až zase brzy nasněží a vytáhnou se lyže či běžky, varazí se na hory a k tomu je možné navíc využít slevy na pobyty na horách.

Lyžařská střediska

Naši Slovenští sousedé jsou velice známí svou krásnou a bohatou a panenskou přírodou, známými lázněmi a velkými městy bohatými na kulturu, sport i památky. Není divu, že jsou hojně navštěvování po celý rok. Proč tedy nenavštívit naše slovenské sousedy? Lyžařských středisek je tady mnoho, mezi jedno z nejoblibenějších patří Vrátná, kde je možný i freeride. Jsou zde 17 km tratí a nejdelší z nich má 3100 metrů. Pokud zde panují dobré sněhové i povětrnostní podmínky, jsou v provozu všechny vleky.

Mezi další nejnavštěvovanější místa patří Velká Rača, Ski areál Jasná, snow park Donovaly, lyžařské středisko Štrbské Pleso, lyžařské středisko Tatranská Lomnica a další. Po dlouhých odpolednech, strávených na sjezdovce, výletech po okolí a po turistických stezkách, památkách a trzích na nás čekají již zmíněné Slovenské lázně. Relaxace a kvalitní odpočinek je vždy na místě. Po sportovní aktivitě, každodenních starostech a práci je návštěva wellness a lázní vítaná.

Užijte si relax ve slovenských lázních

Lázně jsou navštěvováy kvůli odpočinku, relaxaci, také kvůli zdravotním problémům a jejich léčbě. Jezdí sem ženy, které nemohou otěhotnět, lidé pooperaci, na rehabilitace, nebo preventivně. Procedury jsou bohaté, můžeme se svěřit do péče odborníků a vychutnat si například některou z mnoha druhů masáží, koupelí, peelingových kůr, celotělových zábalů. Čas můžeme také využít k návštěvě sauny či společných cvičení. Především se jedná o cvičení jógy, která uvolňuje myl, protahuje a zpevňuje celé tělo, nebo pilates. Využijte slevy na lázeňské pobyty a dopřejte si relaxační dovolenou se slevou 40 – 60 %!

Posted on Leden 20th, 2015 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>