Wellness v kouzelném městě Jičín

Chcete si pořádně odpočinout od každodenního shonu a načerpat nové síly? Jeďte na wellness pobyt do Jičína. Město Jičín se nachází ve středočeském kraji, žije zde 16 tisíc obyvatel a je známé i díky slavné pohádce o Rumcajsovi. V samotném srdci města nalezneme nádherný hotel, který krom komfortního ubytování nabízí i velmi kvalitní wellness služby. Řeč je o slavném Grand Hotelu Praha v Jičíně. Hotel, který se nachází na klidné pěší zóně, se může pyšnit velmi ojedinělými Císařskými lázněmi a ubytováním hostů v dobově zařízených pokojích. Prohlédněte si aktuální slevy na wellness.

Císařské lázně

Návštěvníci hotelu se mohou v lázních těšit na rozsáhlý bazén s protiproudem a slanou vodou. Celé lázně jsou krásně vymalovány a vyzdobeny tak, abyste se v nich cítili, co možná nejpohodlněji. Po relaxaci ve slané vodě, která má na vaše tělo blahodárné účinky, se můžete přesunout do sauny či masážní vířivky. K ochlazení po saunování slouží dobová vana se studenou osvěžující vodou. Pro všechny milovníky naprostého klidu a odpočinku se v Císařských lázních v Jičíně nachází odpočinková místnost plná pohodlných lehátek. K naprostému uvolnění vám navíc dopomáhá úžasná relaxační hudba. Za vyzkoušení stojí určitě i některá z nabízených druhů masáží, kterou v lázních provádí zkušený personál.

Za středověkem do Dětenic

Toužíte okusit, jak chutnal středověk? Doporučuji vám vyrazit na výlet do obce Dětenice vzdálené jen pár kilometrů od Jičína. V místní středověké krčmě a hotelu středověk stále žije a láká turisty z celé naší republiky. Ve stylové středověké krčmě s vámi bude hlučná obsluha jednat jako za středověku. Nelekejte se hanlivých slov ani narážek na vaši osobu, když si objednáte nealkoholické pivo. Prostě si jen užívejte neopakovatelnou atmosféru středověku a vychutnejte si skvělé jídlo. V krčmě se celoročně konají i nejrůznější vystoupení od ohnivých show až po rytířské turnaje.

V případě, že byste rádi vyrazili takový či podobný wellness pobyt, zavítejte na stránky slevových portálů. Naleznete tam zajímavé slevy na wellness pobyty a široké spektrum nejrůznějších pobytů po celé České republice. Je jen na vás jaký pobyt si vyberete.

Posted on Červenec 30th, 2015 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>