Relaxace v horách

Dovolená na horách je plná nejkrásnějších očekávání. Lyžování na nejlepších sjezdovkách, horské slunce, které nás hřeje na tváři, nádherná příroda, která nám poskytuje nejkrásnější pohledy z hřebenů hor, turistické stezky na vrcholky hor, adrenalin, odpočinek a čas strávený s těmi nejbližšími. Jít za zimními sporty, kulturou, zábavou či adrenalinem můžeme také s kombinací relaxace ve wellness, kde si odpočineme, dostane se nám té nejlepší péče a můžeme si vychutnat také trochu romantiky při luxusní večeři s partnerem.

Slevy na wellness pobyty

Když se pořádně porozhlédneme, můžeme také využít slevy na wellness pobyty, abychom ušetřili finance na další výdaje. Postarají se o nás profesionálové, kteří nás budou hýčkat na veškerých možných procedurách. Wellness a lázně mají už dlouhá léta svou tradici, první zmínky jsou již od starověkého Egypta i Říma. Účinky lázní a wellness působí pozitivně na naše zdraví i mysl, proto zde často lidé jedou pooperaci, na rehabilitace, ženy které nemohou otěhotnět a dále také nejčastější návštěvníci kteří jezdí za relaxací, odpočinkem, nebo preventivně proti nemocem.

Wellness procedury

Wellness procedury mají vliv na celkový organismus. Zbavují nás nahromaděných škodlivých látek v tělo, dětoxikují nás, uvolňují zuhlé, zablokované či bolavé svaly, pokožku zjemňují, zpevňují a dostatečně hydratují, příznivý vliv je také na krevní a lymfatický systém, kůže se čistí, rychleji probíhá látková výměna, svaly se regenerují. Procedury také podporují redukci váhy a celulitidy, pomáhají nespavosti, nebo špatnému prokrvení končetin.

Vyzkoušet můžeme některou z mnoha druhů masáží, jako je například masáž lávovými kameny, celotělová masáž, sportovně relaxační masáž, ajurvédská masáž, Havajská masáž Lomi Lomi, reiki masáž, medová masáž, čokoládová masáž, baňkování, bodová masáž a mnoho dalších. Dále jsou zde celotělové zábaly, peelingové kůry, mnoho druhů lázní a koupelí, skupinová cvičení jógy či pilates, sauna a další. Slevy na pobyty ve wellness jsou také vhodným tipem pro dárek.

Posted on Únor 28th, 2015 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>