Prožijte léto na Lipně

Rádi trávíte léto poznáváním krás naší vlasti? Pokud jste ještě nebyli na Šumavě, doporučujeme vám navštívit jedno z nejkrásnějších míst této oblasti a zároveň i největší vodní plochu u nás, Lipenskou přehradu. Návštěvníci zde mají po celý rok nekonečně mnoho možností trávení volného času a tuto oblast si určitě zamilujete. Využijte slevy na pobyty v této krásné krajině a zažijete zde nezapomenutelnou dovolenou. V této nádherné šumavské krajině kousek od Českého Krumlova můžete odpočívat jak aktivně, tak i pasivně, každý si zde přijde na své.

Dovolená u vody s rodinou

Pro koupání a jiné vodní radovánky je zde spousta nádherných písčitých a travnatých pláží. Děti se mohou těšit na klouzačky, prolézačky, tobogány a zaskákat si na trampolíně. K zapůjčení jsou i pomůcky pro hru a zábavu venku, např. kuželky, pétanque nebo maxišachy, maxidáma apod. Každý si může vybrat, co mu nejvíce vyhovuje. Potěšte svou rodinu a vyberte si z široké nabídky slev na rodinnou dovolenou s dětmi. Využijte možnosti levného ubytování na Lipně. Od levných apartmánů, přes chaty a chalupy až k ubytování v hotelích. Aktuální slevy na dovolenou na Lipně naleznete například na www.newgo.cz.

Aktivní odpočinek u vody

Kdo se chce věnovat vodním sportům jako windsurfing, jachting apod., na Lipenské přehradě najde ideální podmínky. Tato široká vodní plocha se skvělými povětrnostními podmínkami k těmto adrenalinovým sportům přímo vybízí. A brázdit vodní hladinu a kochat se přitom nádhernou okolní krajinou můžete i na zapůjčených vodních šlapadlech nebo lodích. Na své si tu přijdou i milovníci plážového volejbalu. Je to doslova ráj. Užijte si vysněnou dovolenou a nenechte si ujít slevy na léto na Lipně.

Sportování na Lipně

Kdo si neumí dovolenou představit bez kola, není to vůbec problém. Lipno a jeho malebná krajina nabízí spoustu kilometrů cyklostezek. A nemusí ho s sebou kolo ani vozit, protože se zde dá zapůjčit. A do těla si mohou dát i ti, kteří rádi bruslí, protože nechybí ani bruslařské stezky. Tady opravdu nuda nehrozí. Využijte slevy na pobyty na Lipně a přijďte si zde zasportovat. Při svých vyjížďkách se můžete zastavit v jihočeských hospůdkách a ochutnat místní speciality, zejména ryby.

Posted on Červenec 30th, 2014 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>