Podzimní dovolená v České republice

Podzim je tady a spolu s ním přichází nejen chladnější dny, ale také doba sklizně vinné révy a ideální podmínky pro relaxační dovolenou ve wellness hotelích. Pokud jste si nestihli dopřát dovolenou v průběhu léta, nemusíte vůbec ztrácet hlavu, tipů, jak si užít příjemnou dovolenou v průběhu podzimu, lze najít více než dost. Stačí jen vědět, jaká dovolená vás láká.

Vyrazte za teplem k moři

Na výběr máte z aktivní dovolené strávené na horách, vinařských pobytů, odpočinkových wellness pobytů, léčebných pobytů v lázních, nebo se můžete vydat k moři. Co se týče zahraniční dovolené, v průběhu podzimu je potřeba vybírat co nejjižnější lokality, které ještě stále nabízejí příjemné teploty vzduchu i moře. Ideální místem je například Turecko, Tunisko a zejména pak Egypt. Samozřejmě také všechny exotické destinace, které se vyznačují tropickými teplotami v průběhu celého roku.

Tipy na podzimní dovolenou

Pokud chcete ovšem zůstat v České republice, musíte počítat s nižšími teplotami a koupáním pouze ve vnitřních bazénech, případně v termálních koupalištích. To samozřejmě neznamená, že podzimní dovolená v Česku nemůže být zajímavější, než pobyt u moře. K dispozici máte širokou nabídku pobytů, od vinařských pobytů v oblíbených vinařských oblastech, přes wellness pobyty, pobyty na horách, až po kulturní pobyty v českých městech. Tyto a mnohé další pobyty si navíc můžete zajistit s výraznou slevou! Stačí si pouze prohlédnout nabídku slevových portálů

Dovolená se slevou

Slevové portály jsou weby shromažďující slevy z různých oblastí. Některé nabízejí služby a zboží, jiné přidávají do nabídky také slevy na dovolenou. Jiné se zaměřují výhradně na slevy cestování. Takovým slevovým portálem je například NewGo.cz nabízející zejména slevy na pobyty v České republice, ale také na Slovensku a v zahraničí. Nezřídka kdy se zde objevují slevy na zájezdy k moři nebo slevy na lyžování v Alpách. Prohlédněte si aktuální nabídku slev a zajistěte si svou dovolenou za exkluzivní cenu!

Posted on Září 30th, 2014 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>