Odpočiňte si v lázních na břehu řeky Labe

Rádi byste si letos na vaší dovolené pořádně odpočali a nechali své tělo patřičně hýčkat? Jeďte do Poděbrad. Na dovolené v lázeňském městě s bohatou historií, které hlavně proslavil český král Jiří z Poděbrad, se vám zaručeně bude líbit. Nejenom že se o vás parádně postarají v lázních s více než stoletou historií, ale v Poděbradech a jeho přilehlém okolí navíc uvidíte a navštívíte plno zajímavých míst. V případě, že byste rádi vyrazili na odpočinkovou dovolenou do Poděbrad, navštivte stránky slevových portálů. Naleznete tam totiž slevy na lázeňské pobyty, které vás zavedou do těch nejlepších lázeňských center v celé České republice.

Poděbradské lázně

Lázně v Poděbradech se nacházejí v krásném prostředí na břehu řeky Labe, jsou obklopené kolonádou, lázeňskými parky a všude přítomnou zelení. Na každém rohu zde naleznete útulné kavárny a kvalitní restaurace, které jsou připraveny splnit veškerá přání lázeňských hostů. V poděbradských lázních se léčí hlavně kardiovaskulární choroby, nemoci pohybového ústrojí a poruchy látkové výměny. Ženy přijíždějí do lázní v Poděbradech hlavně kvůli zkrášlujícím a zeštíhlujícím procedurám, které jsou vedeny pomocí speciálních strojů. Dámy rovněž přijíždějí do Poděbrad na víkendy, které jsou plné speciálních masáží, pedikúr, manikúr a koupelí určených právě pro ně.

Nechte se hýčkat

V lázních se o vás bude starat špičkový personál a na výběr máte opravdu pestrou nabídku procedur. Vaše tělo můžete svěřit do péče maséra, který vám uvolní svaly pomocí thajské či reflexní masáže. Dále můžete okusit sílu medové, perličkové, mořské či uhličité koupele. Věřte, že po takových procedurách se budete cítit jako znovuzrození a vaším tělem bude proudit plno nové energie.

Co v Poděbradech navštívit?

V případě, že budete mít mezi procedurami volný čas, určitě se vydejte prozkoumat krásy Poděbrad. Neměli byste si nechat ujít prohlídku nádherného Polabského muzea, kde vás seznámí s historií slavné minerálky Poděbradky a uvidíte tam i první automatickou plnírnu lahví. Další zajímavý výlet pak můžete podniknout do poděbradské sklárny, k dětskému orloji nebo zavítat na palubu jedné z místních lodí a podniknout vyhlídkovou plavbu po Labi. Všichni milovníci inline bruslení či cykloturistiky by rozhodně měli vyzkoušet stezku, která vede nádherným prostředím kolem řeky Labe a dovede je z Poděbrad až do Nymburku.

Prohlédněte si aktuální slevy na lázeňské pobyty a relaxujte!

Posted on Červenec 10th, 2015 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>