Kam za romantikou?

Plánujete s partnerem oslavit výročí? Koupit tomu druhému dárek k narozeninám? Nebo jej chcete jednoduše překvapit a okořenit si tak společně strávené chvíle? JustJoy.cz vám přináší jedinečné slevy na romantické pobyty pro páry a vy se tak můžete se svou drahou polovičkou vydat na místa, kde si užijete jeden druhého.

Pokud jste s partnerem jako oheň a voda, nezoufejte, i tak si můžete najít dovolenou, která nabídne příležitosti k aktivnímu vyžití i odpočinku. Kouzlo našich hor jak v létě, tak v zimě poskytuje panoramata, při kterých se tají dech. Jeden den si uděláte výšlap po hřebenech a druhý den uvolníte znavená těla ve wellness nebo dokonce termálních lázních. Stačí si vybrat ten správný dovolenkový resort.

Odpočinek ve wellness

Máte-li náročná zaměstnání a jste neustále v jednom kole, relaxace v poklidných resortech bude pro vás to pravé ořechové. Využijte výhodných nabídek slevových portálů a vydejte se na prodloužený víkend na wellness se slevou. Vířivé koupele, masáže a relaxační procedury vám pomohou zapomenout na starosti a naplno se věnovat partnerovi.

Aktivní pobyty na Moravě

Pokud patříte mezi aktivní jedince, vyrazte například na Moravu. Nemusíte se vydávat nutně za vínem, i když pravda, procházky vinicemi a vinným krajem jsou bezesporu nadmíru romantické. Střední Morava nabízí mnoho zajímavých, romantikou zahalených míst, jako je například Svatý Kopeček v Olomouci, Karlova Studánka, Javořičské jeskyně, hrad Bítov či Lednicko – valtický areál. Projděte si památky i přírodu, procházky proložte sportem v podobě cyklistiky a vydejte se s partnerem na aktivní romantickou dovolenou se slevou.

Za romantikou do Prahy

Jak romantická umí být Praha, zjistíte, sednete-li se skleničkou vína na terasu příjemné hospůdky nebo vyšlapete na Petřín a budete sledovat západ slunce. Díky slevovým portálům můžete uplatnit slevu na ubytování a každý den vyrazit za kulturou nebo památkami. Můžete navštívit divadelní představení nebo třeba balet, během slunečných dnů vyražte do ZOO a zkrátka si užijte společné chvíle.

Posted on Srpen 26th, 2014 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>