Jaro v Krkonoších

Rádi byste prožili jarní dovolenou v prostředí našich krásných hor? Pak rozhodně neváhejte a využijte slevy na pobyty v Krkonoších a zajeďte si na prodloužený víkend s přáteli, rodinou nebo se svým přítelem či partnerkou! Užijte si krásně prosluněné dny díky prvnímu jarnímu sluníčku. Vypravte se na túru nebo navštivte některé z wellness center a nechejte se rozmazlovat na příjemných procedurách. Spojte pohyb a lenošení dohromady a užijte si perfektní dovolenou na čerstvém vzduchu!

Ubytovat se můžete v některém z místních hotelů či penzionů. Využijte do sytosti všechny služby, které jsou zde nabízeny. Masáže, vířivka nebo návštěva sauny a ještě mnohem víc si dopřejte na vašem pobytu. Čekají zde na vás útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi připojením. Samozřejmostí je i parkování zdarma na přilehlém parkovišti. Nenechejte si ujít návštěvu místních restaurací, kde můžete ochutnat nejrůznější speciality české kuchyně. Poseďte se svými přáteli či rodinou u sklenky lahodného vína, grogu nebo kávy. Neváhejte, jednejte rychle a využijte právě teď slevy na ubytování v Krkonoších!

Krásy Krkonoš

Krkonoše patří mezi nejnavštěvovanější a nejoblíbenější hory České republiky. Rozkládají se v severních Čechách a jejich nejvyšší horou je Sněžka. Naleznete zde rozlehlé horské louky, malebná údolíčka a skalnaté hřebeny. Krkonoše jsou označovány jako ráj vodopádů. V roce 1963 byly Krkonoše vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou na seznamu biosférických rezervací UNESCO. Krásná příroda, ale také lidová architektura v podobě malebných vesniček vás okouzlí. V horských střediscích zavítejte do zábavních parků. Vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou a využijte slevy na pobyty v Krkonoších!

Udělejte radost nejen sobě, ale i svými blízkým a prožijte společně jedinečné chvíle v prostředí krásných hor. Neváhejte, na nic nečekejte a využijte právě teď slevy ve výši 40 – 60% na pobyty v Krkonoších! Na takovou dovolenou budete po návratu domů dlouho vzpomínat. Prohlédněte si last minute zájezdy a užijte si slevy na dovolenou!

Posted on Září 5th, 2015 in Cestování | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>