Sádrokartonové systémy České Budějovice montují sádrokarton rychle a kvalitně

Oblíbený sádrokarton

Sádrokarton je kromě toho, že se dá montovat celoročně, velmi rychlý, přesný a čistý suchý systém stavění. Sádrokarton je lehký a nadměrně nezatěžuje budovy, má dobré technické vlastnosti, vyhovuje bezpečnostním i požárním předpisům, ale není nosným materiálem. Sádrokarton se používá ve všech typech interiérů.

Sádrokartonáři z Jihočeského kraje

Sádrokartonáři z Českých Budějovic dokáží ze sádrokartonu nejen dělící příčky, ale i dokonalé sádrokartonové obklady stěn a stropů, podhledy, nábytek a hrubé podlahy. Firma Sádrokartonové systémy České Budějovice spolupracuje se sádrokartonáři, kteří pracují se sádrokartony zručně a rychle. Tato českobudějovická sádrokartonářská firma vám poskytne komplexní služby od návrhu sádrokartonové konstrukce, přes materiál, až po dokonalou montáž a instalaci.

Sádrokartonové konstrukce

Všechny sádrokartonové konstrukce mají nosné konstrukce ze dřeva nebo z oceli. Vnitřky příček mohou pro zajištění tepelných a izolačních vlastností obsahovat izolace (např. z minerální vlny). V těchto prostorech mezi deskami nebo deskou a stěnou lze vést také elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace. Výhodami sádrokartonových interiérů je, že když se zatopí v chladné místnosti, sádrokartonové stěny se ohřejí velmi rychle, ale zase dochází k jejich rychlejšímu chladnutí.

Na sádrokartony lze věšet pomocí spec. háčků či hmoždinek lehčí předměty (světlo, obraz, malé skříňky). U umyvadel, bidetů a závěsných toalet musí být sádrokartonová příčka opatřena nosičem z pozinkované oceli, který je také navíc upevněn do podlahy.

Nátěry sádrokartonů

Vhodně zvolená barevnost je součástí kompletních návrhů sádrokartonových interiérů. Barevné nátěry se na sádrokartonových obkladech vyjímají obzvlášť hezky a to především kvůli jejich dokonale hladkému povrchu. Zkušení malíři z českobudějovického malířství vám nabídnou širokou škálu služeb, mezi nimiž je malování interiérů, nátěry sádrokartonu i malování na klíč.

Sádrokartonové systémy České Budějovice z Jihočeského kraje

Sádrokarton nelze považovat pouze jako levnou náhražku klasického zdiva (cihly, tvárnice) nebo betonu. Firma Sádrokartonové systémy České Budějovice provádí veškeré práce týkající se montáží sádrokartonových konstrukcí a provádí také kompletní realizace sádrokartonových interiérů a půdních vestaveb v Jihočeském kraji. Sádrokartonové systémy České Budějovice montují sádrokarton rychle, kvalitně a profesionálně v celém regionu Jihočeského kraje.

Posted on Červen 9th, 2011 in Bydlení | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>