Travní traktory vs. sekačky

Travní traktory a sekačky dokážou s přispěním Vaší asistence docílit dokonale střiženého trávníku. Rozhodujete se, zda pro Váš účel Vám více a lépe poslouží spíše travní traktory, nebo sekačky na trávu? Při výběru stroje se řiďte nejen výrobcem, ale také prodejcem, například firmou Kobras, která je více, než jen zprostředkovatelem nákupu. Specialista na travní traktory a sekačky na trávu, firma Kobras, Vám může díky svým odborným zkušenostem usnadnit rozhodování, zda volbou budou travní traktory, nebo sekačky.

Travní traktory – nasednete, jedete a sečete

Travní traktory, práce s nimi je vlastně zábavou, ne povinností. Pokud není Vaším cílem se tzv. uchodit, respektive splnit limit v počtu uchozených kroků, ale naopak si rádi pohovíte v pohodlné sedačce, pak jsou travní traktory jasnou volbou číslo jedna. S trochou nadsázky jsou travní traktory něco mezi čtyřkolkou a elektrickým autíčkem na poutích. Jinými slovy, travní traktory především uchvátí muže, kteří v sobě mají stále určitou hravost, ale přitom i dravost a chuť ovládnout silnou mašinu. K dobru pak bude hovořit efektní výsledek, kdy něžné pohlaví nemůže nic namítat, že by se snad muž jen tak hrál, a nepracoval.

Travní traktory – komfort v každém ohledu

Travní traktory, které má v nabídce firma Kobras, Vám nabízí možnost vychutnání si práce nejen na přilehlém pozemku u rodinného domku, chaty, chalupy, ale také při údržbě větší plochy, kterou může být například hřiště. A tím se vlastně opět dostáváme na začátek. Dovedete si představit, že byste si vybrali byť výkonnostní model sekačky na trávy, a pak týden, co týden podnikali namáhavé sečení zmíněného hřiště? Po sečení by Vás s největší pravděpodobností čekala rekonvalescence u knihy, či televize.

Travní traktory – ideální řešení pro udržování větších travnatých ploch

Vlastníte-li větší zahradu, uvítáte efektního pomocníka, jako jsou travní traktory. Výkonné travní traktory, které jsou pro Vás připravené u firmy Kobras, pro Vás mohou být vskutku ideálním řešením, jak prakticky bez námahy a s více, než špetkou zábavy, docílit udržované zelené plochy. A že jsou snad travní traktory těžkým strojem, kterého se může ujmout jen mužská ruka? Nenechte se mýlit, za travní traktor si bude chtít sednout i něžné pohlaví, které se s vervou pustí do sestřihu trávníku.
Sekačky na trávu – pohodlné udržování zahrádky, okolí domu
Jako majitelé menší zelené plochy, nejspíš plně nevyužijete travní traktory. I přesto se nemusíte vzdát moderní zahradní techniky, a hned se uchylovat k ruční kose, která může sice nabídnout romantiku, ale také „červené“ nebezpečí. A krom toho, výsledná práce by Vás vůbec nemusela uspokojit. Chcete-li si ušetřit všechny Vaše prsty, nervy, ale i čas, pak svůj zrak zaměřte na sekačky na trávu. Na výběr máte jednak elektrické sekačky, ale také motorové, neboli benzínové sekačky. Pokud je Vaše zahrádka tzv. jako dlaň velká, pak by Vás mohla zaujmout vřetenová sekačka. Potýkáte-li se špatně přístupnými místy na Vašem pozemku, pak by tou pravou mohla být strunová sekačka. Se samotným výběrem Vám ochotně poradí odborník na zahradní techniku, firma Kobras.

Posted on Květen 10th, 2013 in Bydlení | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>