Šatny v bytě

Nevíte si rady s ukládáním oblečení? Nevystačí si s Vašimi současnými úložnými prostory? Pokud jste na obě otázky odpověděli „ano“. Tak tu pro Vás máme ideální řešení – šatny od firmy Indeco.

Šatny jsou trendem poslední doby a při stavbě nových domů a bytů je stavba šatny ve většině případů již naprostou samozřejmostí. Pokud ale Váš byt nedisponuje volným pokojem pro šatnu, tak si nemusíte zoufat, protože existují i levnější varianty.

Šatny – materiály

Nejvhodnějším materiálem pro šatnu je samozřejmě dřevo, ale je možné si volit z levnějšího materiálu – např. lamino. Barevné provedení je také plně ve Vaší režii a vybírat lze například z dekoru buku, třešně, smrku, mahagonu a mnoha dalších.

Vnitřní doplňky mohou být například z kovu, ale levnější variantou ukládání drobných věcí jsou například kartonové či ratanové krabice. Jednou z nemalých výhod, které nabízí šatny od Indeco je využitelnost celé škály praktických doplňků, které zpřehlední prostor skříně a přinesou vysoký komfort při ukládání i vyndávání šatstva. A z kterých doplňků můžete volit? Svou šatnu můžete doplnit sklopným, drátěným, výsuvným programem, držákem na kravaty, na boty, na kalhoty, na žehličku, vysavač apod.

Šatny – posuvné dveře

Pokud potřebujete Vaši šatnu doplnit o dveře, pak jednoznačným doporučením jsou posuvné dveře. Tyto dveře mohou mít buďto také vzhled dekoru, který si vyberete, anebo můžete volit z vlastního potisku. Další možností, kterou jistě v šatnách oceníte, je možnost posuvných zrcadlových dveří.

Šatny – služby architekta

Pokud si nebudete jisti a budete ve Vašem výběru spíše tápat, pak můžete díky společnosti Indeco využít profesionální služby architekta, který změní Vaše sny o šatně ve skutečnost. V prvé řadě se seznámí s Vaší představou a požadavky, s prostory Vaší budoucí šatny. Dále vzhledem k požadavkům a prostorovým možnostem navrhne a pomůže Vám vybrat nejvhodnější barevné provedení šatny a také Vám doporučí nejvhodnější materiály, ze kterých bude Vaše šatna zhotovena. Velkou výhodou je využití 3D grafického programu, díky kterému budete mít jasnou představu o vzhledu Vaší budoucí šatny.
Pokud sníte o nové šatně, nebojte se využít služeb profesionálů ve svém oboru a obraťte se na společnost Indeco, která na českém trhu působí již od roku 1995.

Posted on Leden 11th, 2013 in Bydlení | No Comments »

Leave a comment!

XHTML: Allowed tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <blockquote cite=""> <code> <em> <strong>